Utajený rozchod s vodákem?

Flirt a dítě s kolegou

Hvězda Sestřiček Kristýna Frejová (49) je považovaná za jednu z nejotevřenějších hereček. Aktivně sdílí na sociálních sítích všechny momenty ze svého života, ten milostný si ale střeží. Tu a tam se ale něco na veřejnost přece jen dostane...

Před lety Kristýnu Frejovou (49) opustil otec její dcery Ráchel (16), muzikant Jakub. Dlouho se z rozchodu sbírala a léta nemohla natrefit na toho pravého. Před dvěma roky se zčistajasna celá rozzářila.

Důvodem byla samozřejmě láska. Zamilovala se do Honzy, se kterým se seznámila na vodácké výpravě. Zdálo se, že konečně potkala osudového muže svého života. S partnerem se začala chlubit na sociálních sítích a nedělalo jí problém o něm hovořit.

Loni se už dokonce mluvilo o zásnubách. Jenže z veselky zřejmě sešlo a nějaký ten pátek se šušká, že s

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden