Můj čas na kafíčko

Utajila herečka bolestný rozchod?

Můj čas na kafíčko

Nikdy se jím nechlubila a společné štěstí si chtěla nechat pro sebe. Teď se ale zdá, že je to minulost a ona je sama.

Šušká se, že Dana Batulková (64) už netvoří pár s Ondřejem Zajícem (52). Nasvědčuje tomu i skutečnost, že svůj volný čas tráví výhradně s dcerou Marianou (28).

V posledních letech je partnerem herečky ze seriálu Dobré zprávy Dany Batulkové (64) divadelní režisér Ondřej Zajíc (52). Jenže čím víc léta plynou, tím méně je možné je spolu vidět. A není tak divu, že se spekuluje o tom, že se jejich vztah před nějakou dobou rozpadl.

S dcerou jsou nerozlučná dvojka

Nasvědčuje tomu i to, že čím dál víc času tráví se svou dcerou, internetovou hvězdou Marianou Prachařovou (28). Utekl jí snad Zajíc za jinou ženou, anebo ho pustila k vodě sama herečka?

Nejznámějším vztahem Dany Batulkové bylo manželství s herecem Davidem Prachařem (63). S tím postupně přivedla na svět i obě své děti, kromě dcery Mariany i syna Jakuba Prachaře (38). Jelikož ale jeden druhému nebyli zrovna dvakrát věrní, jejich manželství se rozpadlo. V té době cítila zlobu hlavně

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden