Můj kousek štěstí

Utajila Michaela Maurerová rozchod i nového milence?

Je už trojnásobnou maminkou, ale zdá se, že téměř nestárne, vypadá stále bezvadně.

Vztah herečky ze seriálu Zlatá labuť a surfaře Čestmíra Procházky (39) je prý minulostí. Pár se měl před nějakou dobou rozejít, ačkoli oficiálně jsou stále spolu.

Sympatická zrzka se totiž se svým osobním životem médiím příliš nesvěřuje. Povídá se, že Michaela Maurerová (44) už nějakou dobu randí s jiným mužem, za žádnou cenu však prý nechce, aby se o něm kdokoli dozvěděl.

Manželství s Kožíškem končilo v roce 2013 ošklivým rozvodem.

Nesmíme zapomínat, že něco podobného už tu v jejím podání jednou bylo. Když byla totiž vdaná za podnikatele Milana Kožíška (53), jejich vztah se rozpadl poté, co ji bulvár načapal při nevěře.

Možná se tak chce vyhnout tomu, aby se říkalo, že si zase s jiným mužem začala v době, kdy neměla zcela ukončený předešlý vztah. Není to tak dávno, co se spekulovalo o jejím možném románku s kolegou Vasilem Fridrichem (48), s nímž se potkávala ve Zlaté labuti.

Ten ale možná nakonec ze všeho vycouval a dal přednost manželce, herečce Barbaře Lukešové (54). Uvidíme tedy, kdo se vedle Maurerové nakonec objeví. Možná ani tentokrát její láska není z branže.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden