Utajila před mužem nevěru?

Své avantýry dříve neskrývala. Od té doby, co ale poznala svého třetího muže, přestala o nich mluvit.

JANA ŠVANDOVÁ (74) si vždy uměla užívat a několikrát v minulosti přiznala, že byla svým partnerům nevěrná. Podvedla ale nakonec i milovaného muže PAVLA SATORIEHO (72)?

Hvězda seriálu ZOO je nespoutaný živel, to jí zkrátka nemůže nikdo upřít. Jana Švandová (74) se tím ostatně ani nikdy netajila. Už jen střípky z její minulosti, se kterými se sem tam pochlubí, jsou někdy pořádně peprné.

Nějaký čas se zdálo, že po boku milovaného chotě, developera Pavla Satorieho (72) zkrotla a svému dávnému způsobu života dala definitivně vale. Říká se ale, že i on byl nakonec

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden