Utajila snad slavná dvojice svůj rozvod?

Národem milovaní a také sledovaní umělci si vyžádali speciální zacházení. Nechtějí už létat s ostatními, nejraději teď mají soukromí...

Hana Zagorová (75) se Štefanem Margitou (65) jezdívali do svého apartmánu ve Španělsku, ale teď je všechno jinak. Zpěvačka ruší jeden koncert za druhým a zůstává doma. Tvrdí, že je to únavou po prodělaném Covidu. Není v tom ale konec jejich lásky?

Pasažéři létající do španělské Málagy byli zvyklí vídat ve frontě u odbavení na pražském Letišti Václava Havla i slavnou zpěvačku Hanu Zagorovou (75) i s jejím životním partnerem, pěvcem Štefanem Margitou (65). Usměvavý tenor byl zvyklý rozdávat dobrou náladu, teď už ale spolucestující mají smůlu.

Jak jen to jde, známý pár létá soukromým tryskáčem, který platí vydavatel jejich hudby, producent Tomáš Ságl (50). Je to o mnoho pohodlnější než V.I.P. sedadla v airbusu, mají soukromí, dají si šampíčko, lépe se dá zdřímnout, a ačkoli už jsou oba očkovaní, je to i bezpečnější.

A nedosti na tom, ještě se vyhnou frontám při příletu, často ani neukazují doklady a dnes tak otravná zdravotní osvědčení. Potud si oba umělci určitě polepšili. Je ale otázka, zda si také

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře