Utajili spolu dlouho plánovanou svatbu

Herečka Táňa Vilhelmová (40) a její novopečný manžel, hudebník Vojtěch Dyk (33) do toho konečně praštili přímo na prvního máje nedaleko Uherského Hradiště. Přitom ještě nedávno se proslýchalo, že si pár prochází krizí, a dokonce to vypadalo na drsný rozchod.

Poté se ale ukázali na premiéře filmu Teroristka, kde jejich vztah patrně začal nabírat znovu na obrátkách. Táňa s Vojtěchem všem doslova vytřeli zrak, jak se k sobě najednou měli. Polibky a vášnivými tanečky rozhodně nešetřili.

I před pár měsíci se proslýchalo, že snad Táňa měla zálusk na svého hereckého kolegu Jaroslava Plesla (44). Co předcházelo jejich svatbě? První dojem byl mylný Nedávno se špitalo o tom, že to Táňa táhne už nějakou dobu s Jaroslavem.

Patrně hledala někoho, s kým si bude rozumět a bude mu věkově blíž. Také se mluvilo o tom, že má herec patrně již vytříbený pohled na svět. Očividně si oba dva notovali, protože jsou úspěšnými herci, a mají si tak neustále co povídat.

Jak to teď ale vypadá, ne vše bylo tak růžové, když je nyní Vilhelmová šťastně vdaná. Pravděpodobně zjistila, že si s Pleslem není souzená. Možná, že nechtěla rozbít rodinu třem synům Aloisovi (6), Cyrilovi (11) a Františkovi (14).

Slízl drsný zákaz Je obdivuhodné, jak rychle mu ale dokázala Táňa odpustit. O něm se totiž přednedávnem proslýchalo, že si snad začal utajovanou aférku s jednou z mladých slečen z hudební televizní show The Voice Česko Slovensko.

Zřejmě nedokázal odolat atraktivním mladým slečnám. O jeho záletu se ale herečka údajně dozvěděla a patrně mu dala nůž na krk. Možná mu pohrozila rozchodem. Zdá se, že od té doby začal Vojtěch sekat doma latinu a snaží se jí naopak snést modré z nebe.

Zřejmě proto také následovala rychlá žádost o ruku a nečekaná veselka. Veselka jako pojistka? Zdá se, že si chtěl Dyk Táňu tak trochu pojistit, aby mu už nepláchla za jiným. Navíc se herečka minulý rok zmínila, že by si přála stihnout svatbu než jí bude jedenačtyřicet.

Jednou se už Vilhelmová provdala za producenta Pavla Čecháka (44) a nevyšlo to. Proto možná nyní byla více opatrnější, co se manželských slibů týče. Jak to ale vypadá, teď je už s minulostí naprosto smířená, a proto se patrně odhodlala kývnout na Vojtovu nabídku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden