Uteče Ivana Honzovi do náruče jiného muže?

Zdá se jako naprosto sebevědomá hvězda, jenže herečka Ivana Chýlková (54) má občas sama se sebou co dělat. Pochybuje o sobě často a rozhodně to není žádná novinka. Jednou z prvních nejistot bylo její mateřství, kdy se nebála, jestli to zvládne, ale překvapivě, jestli jí dítě, co se narodí, bude sympatické.

K tomu je údajně hodně nešikovná na veškeré manuální práce a tvrdí, že je  ráda, že se rukama vůbec nají nebo zamává. „Člověk pořád pochybuje. Já pochybuji ráda, ale nestalo se mi, že by mě to semlelo natolik, že bych třeba nemohla vyjít ven,“ práskla na sebe. Není ale divu, že si sama sebou moc jistá není. Očividně ani doma a občas ani v práci.

Je úplně jiná, než se naoko tváří

Ve společnosti na sobě ale jako správná profesionálka nedává nic znát a naplno si užívá třeba pozornosti mužů. Naposledy na premiéře filmu Chata na prodej, kde se nechala obskakovat hned několika svými kolegy a dobrými kamarády Tomášem Hanákem (61), Davidem Vávrou (61) nebo Václavem Koptou (53). Co na to říká její známý přítel, moderátor Jan Kraus (64)? S tím se pro změnu na veřejnosti ukazovat vůbec nechce. Jak sama tvrdí, nikdy by například nepřijala pozvání do jeho pořadu Show Jana Krause. A proč? „Zdálo by se vám to normální? Nevím, co bychom si tam spolu měli povídat,“ směje se Ivana. Navíc prý není zrovna dobrá vypravěčka veselých historek z natáčení a ještě ke všemu před publikem. Doma oproti tomu na sebe ale nic nehrají. Jinak se jim v rodině odehrává další pořádné drama.

Zdá se, že pro Tomáše má tak trochu slabost.

Bude další svatba v rodině?

Ačkoli nejstarší Honzův nemanželský syn, se kterým se našli teprve před dvanácti lety přes internet, Marek Blažek (42) dělá jemu i Ivaně radost, protože se nedávno oženil s přítelkyní Gabrielou a mají dvě dcerky Amálku a Jasmínu, druhý syn takové štěstí nemá. Známého muzikanta syna Davida (38) totiž nedávno podvedla přítelkyně, tenistka Barbora Strýcová (32).

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama