Můj čas na kafíčko

Uteče mu Sandeva za mladším hercem?

Krásná herečka Sara Sandeva (25) často natáčí v zahraničí. Nedávno takovou možnost měla díky manželovi herečky Sandry Novákové (41) Vojtěchu Moravcovi (36), který ji obsadil do jednoho z nových seriálů Na vlnách Jadranu.

Díky tomu strávila příjemné chvíle u moře. Často se objevovala ve společnosti kolegy Adama Ernesta (30) a možná právě to byl důvod, proč tam za ní přicestoval její partner Jakub Prachař (39). Bál se snad, že jeho milá skončí s kolegou v posteli?

Jakub Prachař (39).

Ani za nic o ni nechce přijít

Je evidentní, že je Prachař do Sandevy zamilovaný až po uši a nejraději by s ní trávil každou volnou chvilku. Jenže vzhledem k tomu, že je jako herečka hodně žádaná a i on má spoustu práce, tolik společného času nemají.

Nedávno se Prachař odhodlal a dokonce za svou milou odletěl do Chorvatska, aby jí zpříjemnil chvíle během natáčení. „Zabalil kufr, koupil letenku a přiletěl za mnou, i když tak moc nemá rád lítání. Je to láska,“ ocenila herečka na sociálních sítích. Prachař ale přiletěl možná z jiného důvodu.

Jeho přítelkyně totiž často na sociálních sítích sdílela společné fotky se sympatickým hercem Ernestem, a možná se tak začal strachovat, aby mu ji mladší kolega nepřebral. Sandeva sice Prachaře chválí, kudy chodí, ale jejich vztah prý nemá být zase až tak zalitý sluncem.

Myslela si, že se bude chovat jinak?

Říká se, že od Prachaře čekala, že bude vyzrálejším mužem, k němuž bude moci vzhlížet. On se ale zatím snaží spíše zapadnout mezi její vrstevníky a dělá vše pro to, aby vypadal a vystupoval jako mladší. To se mu ale nedaří, a občas se dokonce stává i terčem posměchu za své pubertální nápady.

Dá mu najevo, že se musí změnit?

Třeba vystrčené odhalené pozadí na sociálních sítích mnozí zkritizovali. Pro Prachaře tak bude důležité, aby si partnerku co nejdříve pojistil. Ostatně už v minulosti mluvil o společném dítěti, jenže tomu se Sandeva zatím vyhýbá. Ono se ale není čemu divit, když je jí pětadvacet let. Měla by si spíš užívat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden