Uteče nakonec partnerovi?

Krásná herečka KRISTÝNA LEICHTOVÁ (35) neprožívá nejspíš lehké a šťastné chvíle. Údajně by se chtěla vrátit co nejdřív do práce, její partner by ji ale měl podle všeho nejraději doma.

Dvojnásobná maminka a stále usměvavá herečka Kristýna Leichtová (35) má už rodinu se vším všudy. Takhle si to přála. Jenže se jí začalo stýskat. Půvabná Kristýna se divákům vryla do paměti jako Iva z Comebacku nebo jako Klára z Ohnivýho kuřete. Momentálně ale pověsila kvůli mateřství herectví na nějaký čas na hřebík.

Chtěla by pracovat

Jenže jak už to tak někdy bývá, herectví jí zkrátka chybí. Byla zvyklá na společnost mnoha lidí a nyní je s dcerami zavřená celé dny doma. Navíc její partner Vojtěch Štěpánek (36) má být neustále v práci a brunetce tak nezbývá nic jiného než to celý den nějak vydržet sama.

To ji ale podle všeho nebaví! Chtěla by prý hrát, zdá se ale, že k tomu v současné době není vhodná příležitost. Dopomohlo tomu také pozastavení většiny projektů kvůli koronavirové krizi.

Trpí depresemi?

Před nějakým časem se za svým milým odstěhovala do Ostravy, aby mohli být všichni spolu. To ale nebyl zrovna dobrý nápad, tedy alespoň ne pro herečku. Kristýna totiž měla údajně začít trpět depresemi. „Nemohla jsem si dlouho zvyknout na tu změnu.

Nikdo mi tu nerozumí a já nerozumím jim,“ stěžovala si tehdy. Její psychický stav má už být sice podstatně lepší, stále to však ještě zjevně není ono. Možná by jí pomohla právě nějaká ta menší rolička.

Proč jí ale nějakou nezařídí její partner, který je uměleckým šéfem v divadle? Nejspíš chce, aby byla jeho milá tou pravou ženou v domácnosti. Kterému muži by totiž nevyhovovalo mít každý den doma naklizeno a navařeno.

Jenže takovýhle způsob života už se má Kristýně pořádně zajídat a říká se tak, že se u nich schyluje k velké krizi. Snad ale všechno dokážou ustát a vyjdou si vstříc

reklama

Komentáře

reklama