Moje šťastná hvězda

Uteče po deseti letech od svého muže?

Moje šťastná hvězda

JITKA ČVANČAROVÁ (42) má teď velmi těžké a složité období. Ocitla se totiž před zásadním životním rozhodnutím. Chystá se opustit manžela PETRA ČADKA (42)?

V minulém roce překonala sama sebe. Dokázala ze sebe vydat to nejlepší v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Zároveň však ale přišla o všechnu životní energii. Ztratila blízkého člověka a také začala přemýšlet nad tím, zdali v životě dosáhla všeho, co chtěla.

Jitka Čvančarová (42) ze seriálu Hlava Medúzy údajně začala bilancovat už po čtyřicítce a nyní zvažuje, co se životem udělá dál. Může za krizi Petr Čadek (42)? Plány na třetí dítko jim údajně překazil minulý, pandemický rok.

Oba zůstali téměř bez práce a museli se naučit, jak přežít. Když si v červenci roku 2010 dali Jitka s Petrem jedno z prvních tajných rande, všichni doufali, že se na ni konečně usmálo štěstí.

Přebrala chlapa kolegyni?

Sama herečka ale tvrdila, že o žádnou schůzku s Čadkem nešlo, že jsou jen přátelé. O pár týdnů později se ukázalo, že jiskra mezi nimi přece jenom přeskočila. Vztah údajně

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden