Uteče po deseti letech od svého muže?

JITKA ČVANČAROVÁ (42) má teď velmi těžké a složité období. Ocitla se totiž před zásadním životním rozhodnutím. Chystá se opustit manžela PETRA ČADKA (42)?

V minulém roce překonala sama sebe. Dokázala ze sebe vydat to nejlepší v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Zároveň však ale přišla o všechnu životní energii. Ztratila blízkého člověka a také začala přemýšlet nad tím, zdali v životě dosáhla všeho, co chtěla.

Jitka Čvančarová (42) ze seriálu Hlava Medúzy údajně začala bilancovat už po čtyřicítce a nyní zvažuje, co se životem udělá dál. Může za krizi Petr Čadek (42)? Plány na třetí dítko jim údajně překazil minulý, pandemický rok.

Oba zůstali téměř bez práce a museli se naučit, jak přežít. Když si v červenci roku 2010 dali Jitka s Petrem jedno z prvních tajných rande, všichni doufali, že se na ni konečně usmálo štěstí.

Přebrala chlapa kolegyni?

Sama herečka ale tvrdila, že o žádnou schůzku s Čadkem nešlo, že jsou jen přátelé. O pár týdnů později se ukázalo, že jiskra mezi nimi přece jenom přeskočila. Vztah údajně

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře