Útěk od dětí před kameru

Když okatá Bibi odcházela ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, byli televizní diváci smutní. Vypadalo to, že se sympatická a milá brunetka stane na dlouhou dobu maminkou na plný úvazek. To vykřikovala do světa.

Marika Šoposká přivedla loni na svět Vincenta, který se stal mladším bráškou jejímu prvnímu synkovi Benediktovi (5).  „Matka více dětí se automaticky stává manažerkou domácnosti a produkční. I když to nebude jednoduché, těším se na to,“ tvrdila.

Do práce se nehrne

Herečka se ale nejspíš mateřských povinnosti rychle nabažila a zastesklo se jí po práci. V zajetí plínek a mateřských povinností nedokázala odolat a kývla tvůrcům pořadu na lákavou nabídku. A ti okamžitě naplánovali velkolepý návrat milé Bibi. „Tak miláčci, chtěli jste to, máte to mít! A já se moc těším! Fakt!“ uvedla na sociální síti nadšeně. Z té reakce je cítit, jak moc to pro ni znamená. Nenakládá si však herečka na bedra příliš? Být dobrou matkou dvou malých dětí a zároveň herečkou v seriálu, který je zvlášť náročný na čas, se jí může ošklivě vymstít.

Zničí sebe, nebo děti?

Před narozením druhého dítěte se dokonce nechala slyšet, že se tentokráte na jeviště ani před kameru nepohrne. Tím si prý prošla s prvním potomkem. Fajn zkušenost, ale teď už se nechce nikam hnát, chce být hlavně v klidu. Spojit s dalším miminkem chod domácnosti, přejít na jiný režim. Oběma dětem se chce věnovat prý spravedlivě. Co se stalo tak zásadního, že změnila názor na povinnosti, pro jiné ženy tak krásné? Až se vrhne do práce, bude pro ni mnohem náročnější synchronizovat všechny Benovy kroužky, kam chodí, s režimem miminka, kterému maminku chůva ještě nenahradí? Nestane se nakonec nezodpovědnou matkou, jakou si už zahrála ve filmovém cyklu Jak si nepodělat život? Uvidíme za pár měsíců.

reklama
reklama

Komentáře