Utekl jí už mladý milenec za jinou?

Je to už osm let, co začala být herečka spojovaná s výrazně mladším motocyklovým závodníkem. Teď doplatila na to, že nechtěla vztah posunout dál.

Působí dojmem ženy, která se umí poprat s osudem, ale to je jen ochranné zbarvení. Ve skutečnosti Vanda Hybnerová (53) prožívá, jak přiznala, každý neúspěch těžce, ať už jde o práci, výchovu dcer či vztahy. Jeden takový teď asi i prožívá.

Jaký si to uděláš, takový to máš, to si může už mnoho let prozpěvovat herečka Vanda Hybnerová (53). Podle jejího života by se dal natočit film, ve kterém by byly ve vzácném nepoměru schopnost uživit farmu na Vysočině s desítkami zvířat (!) a navrch ještě dvě dcery a zároveň touha po úspěšných, až úžasných partnerech, kteří ji po letech opustí kvůli mladším ženám.

To se totiž Hybnerové podle všeho právě teď děje. Drží nad vodou usedlost, kde dominují zejména její milovaní koně, což není legrace. Herečce se to nicméně daří za cenu rolí v tu kvalitnějších, tu pitomějších seriálech (nyní ji můžeme vidět v ZOO, kde jsou aspoň bonusem exotická zvířata).

Zároveň ji ale patrně již opustil o dvanáct let mladší motocyklový závodník Jakub Choura (41), se kterým

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden