Můj kousek štěstí

Utekla od něj a chce rozvod!

Je to venku!

Oblíbený herec Ivan Trojan (58) prožívá jedno z nejhorších období v životě. Rozpadá se mu manželství, žena od něj odešla, a navíc se začalo povídat, že za jejich rozchodem je někdo třetí.

Zatímco v práci se Ivanovi Trojanovi (58) daří a patří dlouhé roky k nejobsazovanějším českým hercům, v soukromí to už nějaký ten pátek drhne. Po třiceti letech se rozpadá manželství páru, který patřil mezi nejstabilnější v českém showbyznysu.

Přitom přestál celou řadu krizí. Už předloni se však šeptalo, že není všechno zalité sluncem. Vrcholem pak bylo nedávné oznámení rozchodu.

Utekla mu

Manželé spolu údajně nežijí už několik měsíců. Klára Pollertová (51) se odstěhovala z rodinného domku, kde zůstal jen Ivan se psem. Sousedé ho často vidí, jak zasmušilý svého čtyřnohého kamaráda venčí.

Žádná radost ze života, stres se na něm evidentně podepsal. Ve vile podle všeho zůstane, ale svoji stále ještě manželku musí vyplatit. Hovoří se o částce kolem sedmi milionů, kterou má herec zaplatit do roku 2032.

Z jeho ženy je prý už tak velmi zámožná paní, protože nedávno zdědila značný majetek, na který její manžel nemá nárok. Mezi ní, bratra Lukáše Pollerta (52) a sestru Veroniku (57) se má rozdělit majetek ve výši 43,5 milionu korun po zesnulé mamince.

Podle všeho si paní Klára velmi rychle zařídila vlastní život a za manželstvím udělala tlustou čáru. S Ivanem se podle jejich známých vůbec nestýká.

Už to nešlo vydržet

Odstěhovala se do vlastního bytu na Smíchově a užívá si klid. Právě ten jí zřejmě chyběl. Spekuluje se, že začala hledat útěchu v náručí jiného muže.

Je ostatně možné, že právě její potřeba mít vedle sebe někoho, o koho se může opřít a debatovat s ním o obyčejných věcech, za rozvodem stojí. Někteří herečtí kolegové Ivana Trojana totiž tvrdí, že je sice geniální ve své profesi, ale z hlediska mezilidských vztahů to občas drhne.

Zejména v tom, že má mít až příliš vysoké nároky nejen na sebe, ale i na své okolí. Je prý puntičkář, což nemusí být problém u člověka, kterého vidíte jednou týdně na natáčení. Něco jiného však je, pokud s ním žijete třicet let.

Radikální řez

Uvidíme, jak tento ostře sledovaný rozvod nakonec dopadne, a jestli bude rozhodovat až soud. Ivan podle všeho už Kláru odstranil například i ze své firmy, kde byla donedávna jednatelkou.

Jedno je téměř jisté – pokud někdo doufal, že si k sobě ještě najdou cestu, tak se s největší pravděpodobností spletl. „Řezy“, které dělají, jsou radikální.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden