Moje šťastná hvězda

Utěšuje ji její kolega?

Velká očekávání měla Prima od svého nového seriálu Eliška a Damián. Reakce diváků na první odvysílaný díl jsou ale velmi kritické.


A seriál nešetří ani uživatelé internetové stránky Česko-slovenské filmová databáze, kde má zatím pouhých 7 %, což je skutečně tristní bilance. Největší kritiku schytává samozřejmě hlavní hvězda Emma Smetana (35). Pro tu měl být seriál vstupenkou do hereckého světa, ale zatím to spíš vypadá, že to její kariéru pohřbí.


Sama byla spokojená s tím, jak vše natočili, a po kritice se prý zhroutila. Povídá se ale, že naštěstí našla oporu ve svém kolegovi, pohledném herci Robertu Urbanovi (37). K tomu má blízko od začátku natáčení. Častují se lichotkami, které občas působí i hodně zvláštně.


Spolu by jim to slušelo. Má to ale háček. Smetana je vdaná a má rodinu!

„Je tak hezký a voňavý člověk,“ prozradila o Urbanovi jeho kolegyně v rozhovoru. „Říkal jsem, že jsi jedna z mých nej,“ pochválil ji herec. Neklidný spánek z toho asi má její manžel Jordan Haj (34), se kterým postupně přivedla na svět dcery Lennon (6) a Ariel (2).

Komu podlehla?

S tím je sice mnoho let, ovšem takovou konkurenci mezi muži ještě neměl. O Emmě Smetana se navíc ví, že umí podlehnout mužským svodům. V minulosti byla fotografy přistižena při romantické procházce s mladičkým Josefem Trojanem (22).

Nějakou dobu se dokonce spekulovalo, že spolu tají milostný poměr. Bude tedy ješě zajímavé sledovat, jak se její vztah s kolegou Urbanem vyvine.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden