Utíká před svým manželem? Rozvod po 13 letech?

Seriálová hvězda dlouho všem tvrdila, jak je v manželství spokojená. Zdá se, že idylce je už konec!

Blonďatá hvězda Kukaček a Sestřiček Klára Cibulková (45) točí jeden seriál za druhým, a na svého muže, herce Tomáše Pavelku (50), prý nemá vůbec žádný čas. I o víkendech raději dlouho vyrážela jen sama do hor. Co se děje?

Do povědomí diváků se dostala díky roli lékařky Andrey Hanákové, která v seriálu za tragických okolností zemřela, a diváci ji velmi oplakali. O nečekanou smrt seriálové role požádala přímo Klára Cibulková (45), která přiznala, že kvůli velkému časovému vytížení při natáčení nezvládala v návalu práce domácnost, a hlavně péči o své děti, Magdalénu (11) a Matyáše (15).

„Byla jsem máma po telefonu a děti jsem viděla spíš spící,“ přiznala Cibulková. Jenže po letech pochopila, že bez pravidelného a velmi slušného příjmu domácnost zřejmě nejde utáhnout, a tak se nechala přemluvit a naskočila do dalších televizních seriálů.

Teď září jako drsná právnička v seriálu Sestřičky a jako primářka v seriálu Kukačky. Její manžel, ačkoliv je to výtečný herec, je svou ženou upozaděn, což nepřidá žádné mužské ješitnosti. Je to jeden z důvodů, proč půvabná herečka

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře