Utíká Sabina před samotou do práce?

Roky už se vymlouvá, že nemá čas na hledání chlapa. Je to ale skutečně pravda?

Devátým rokem je SABINA LAURINOVÁ (49) bez partnera, a i když by o lásku stála, nemůže narazit na toho pravého. Bojí se někomu znovu uvěřit?

Kdykoli padla otázka na vztah Sabiny Laurinové (49), vymlouvala se herečka na nedostatek času. „Jsem dost hodin na place, pak s dětmi, do toho péče o domácnost,“ vysvětlovala s tím, že na lásku zkrátka nemá vůbec čas.

Zapomněla se ale zmínit, že jí takový kolotoč vlastně možná vyhovuje. Přijde domů tak unavená, že padne a nemusí přemýšlet nad tím, proč je stále sama. Co ale bude, až se dcery osamostatní a ze společné domácnosti odejdou?

Podpory se nedočkala

Role vrchní sestry Mery v Modrém kódu Sabinu posledních několik let opravdu zaměstnávala. Tahle profese je podle ní těžká v tom, že když něco

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden