Její věhlas roste do závratných výšek. Sara Sandeva (27) je jednou z našich nejkrásnějších a teď už i nejobsazovanějších hereček. Nedávno se zase procházela po červeném koberci, tentokrát na premiéře filmu Moře na dvoře, kde září.
Kytice, které herečka na premiéře dostala, nešly unést, pomáhal jí s nimi partner Jakub Prachař (41), o němž se začíná šířit, že svou milovanou úzkostlivě hlídá. Vzhledem ke svému věku by si možná přál založit s ní rodinu, z dobře informovaných zdrojů se šíří, že by se ani svatbě s krásnou Sarou nebránil.

To je s podivem také proto, že má herec za sebou zpackané manželství s Agátou Hanychovou (39), a tak by člověk řekl, že se do dalšího nepohrne. Ale Sařino něžné kouzlo rozbilo vše, co v jeho duši napáchala skandalistka Hanychová.
Jenomže Sandeva věčně lítá po všech čertech, a to bez nadsázky. Dlouhodobé zahraniční natáčení je v jejím případě běžná věc. To pochopitelně vztahu s Prachařem ani za mák neprospívá.
Chtěl by ji mít doma, pokud možno u sporáku. Místo toho mu, jak se zdá, uniká čím dál víc. Tentokrát se rozhodl, že si jí pohlídá, na natáčení do Londýna míří s ní.