Utíká z domu před problémy?

Zdá se, že herečka Jana Stryková (41), hrající momentálně v seriálu Slunečná, to má vždycky něco za něco. Když se jí daří v práci, trpí soukromí život.

V současnosti se šušká o velké krizi, kterou prochází její vztah se zvukařem Matějem Matuškou (41). Může za to nevěra nebo jen obyčejná nuda v sedmiletém vztahu?

Ačkoli na veřejnosti rozdávají úsměvy, u nich doma to prý vře

Je v tom někdo třetí?

Proslýchá se, že u Jany doma to poslední dobou vře. Pro nezasvěcené je viník na první pohled jasný. Stryková se totiž změnila. Z tiché ženy, co nevyhledává společnost a po každé práci hned spěchá domů je najednou ta, co se ráda zdrží s kolegy a za rodinou nespěchá.

Skoro to vypadá, že se rozhodla dohnat to, co jí s příchodem rodiny bylo upřeno. Jenže se šušká I to, že důvodem toho, že už se jí doma nelíbí tak jako dřív může být nevěra. Kolují totiž zvěsti o tom, že Jana našla zalíbení v jednom z kolegů, se kterým se momentálně potkává

. A bohužel ani její partner Matěj není z těch, kdo by si mohl nasadit svatozář. V takovém případě se není, co divit, že si ráda od stresu, který má nejspíš doma ráda odpočine.

reklama

Komentáře