Utíká z domu před problémy?

Zdá se, že herečka Jana Stryková (41), hrající momentálně v seriálu Slunečná, to má vždycky něco za něco. Když se jí daří v práci, trpí soukromí život.

V současnosti se šušká o velké krizi, kterou prochází její vztah se zvukařem Matějem Matuškou (41). Může za to nevěra nebo jen obyčejná nuda v sedmiletém vztahu?

Ačkoli na veřejnosti rozdávají úsměvy, u nich doma to prý vře

Je v tom někdo třetí?

Proslýchá se, že u Jany doma to poslední dobou vře. Pro nezasvěcené je viník na první pohled jasný. Stryková se totiž změnila. Z tiché ženy, co nevyhledává společnost a po každé práci hned spěchá domů je najednou ta, co se ráda zdrží s kolegy a za rodinou nespěchá.

Skoro to vypadá, že se rozhodla dohnat to, co jí s příchodem rodiny bylo upřeno. Jenže se šušká I to, že důvodem toho, že už se jí doma nelíbí tak jako dřív může být nevěra. Kolují totiž zvěsti o tom, že Jana našla zalíbení v jednom z kolegů, se kterým se momentálně potkává

. A bohužel ani její partner Matěj není z těch, kdo by si mohl nasadit svatozář. V takovém případě se není, co divit, že si ráda od stresu, který má nejspíš doma ráda odpočine.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden