Uvažují o svatbě a společném dítěti

Jejich láska pořád provokuje. Partnerka zpěváka Bohuše Matuše (45) je zkrátka o devětadvacet let mladší. A to ne každý dokáže pochopit. Přesto spolu Lucie Palkaninová (16) a zpěvák prožívají vztah se vším všudy.

U Matuše, který byl doposud známý jako starý mládenec, je to změna o 180 stupňů. Podle vlastních slov našel opravdovou lásku, která je prý úžasná. Hodlá počkat, až bude plnoletá, a pak s ní údajně sdílet všechno, co vztah dvou lidí má mít.

CHCE PŘÍLIŠ?

Bude tedy zajímavé sledovat, jestli Lucie bude za dva roky chtít mít hned potomka a svatbu, jak to Bohuš Matuš plánuje. Zpěvák se dokonce na sociálních sítích pochlubil fotografiemi ze společné dovolené v italském letovisku Caorle, kde zřejmě padla slova i o rozhodnutí o jejich společné budoucnosti.

Přátelé jsou prý údajně překvapeni, jak moc se dokázal zamilovat. A že si za svou láskou tolik stojí, jako nikdy předtím. A to i přesto, že jde o vztah netradiční. Mladičká Lucie je pochopitelně potěšena jeho náklonností. Matuše zbožňuje jako svůj idol a možná doufá, že jí zařídí zářnou pěveckou kariéru as slávu. Lucie totiž také zpívá a hraje na klavír.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden