Můj čas na kafíčko

Uvolněte se v kořeněné koupeli

Z kuste si svou koupel pro relaxaci trochu vylepšit. Veďte se našimi radami, jak z obyčejné vody vykouzlíte lázeň s elixírem krásy. Bude vám stačit běžné koření, jako jsou hřebíček, badyán a hrubá sůl.

Celkové uvolnění

Po napuštění teplejší vody, než běžně používáte, do ní nasypte dvě hrsti hřebíčku a důkladně vodu promíchejte. Po patnácti minutách si lehněte do vany a žínkou lehce třete kůži. Pro dosažení co nejlepších výsledků se v hřebíčkové lázni koupejte nejméně půl hodiny. Kůži dopřejete nadstandardní relaxaci.

Solná koupel

Slaná voda je pro lidské tělo velice prospěšná. Doma si do napuštěné horké vany vysypte dvě kila hrubé mořské soli a na půl hodiny až na hodinu se do ní naložte. Při koupání si ale dávejte opravdu bedlivý pozor na oči, které by mohly kvůli velkému množství soli nepříjemně pálit. Při jejich zasažení je hned vypláchněte studenou vodou.

Vonná lázeň

Máte pocit, že máte kůži mastnou a bez přírozené vůně? Napusťte si do vany horkou vodu  a hoďte do ní deset hvězdiček badyánu. Nechejte čtvrt hodiny louhovat a až pak se do vody naložte. Při této koupeli už nepoužívejte žádná mýdla ani jiné přípravky.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden