Uvolněte se v kořeněné koupeli

Chcete si svou relaxační koupel vylepšit?  Zkuste naše rady, jak si z obyčejného koupání uděláte doslova lázeň krásy. Bude vám stačit běžné koření, jako je hřebíček, badyán či hrubá sůl.

Plné uvolnění

Po napuštění o něco teplejší vody do ní nasypte dvě hrsti hřebíčku a důkladně vodu promíchejte. Po patnácti minutách se naložte do vany a hadříkem si myjte kůži. Pro dosažení co nejlepších výsledků se v hřebíčkové lázni koupejte nejméně půl hodiny. Kůži dopřejete nadstandartní relaxaci.

Během koupele zkuste na nic nemyslet a naplno odpočívat

Solná koupel

Slaná voda je pro lidské tělo velice prospěšná. Doma si do teplé napuštěné vany vysypte dvě kila hrubé mořské soli a na půl hodiny až na hodinu se do ní naložte. Při koupání si ale dávejte pozor na oči, které by mohly kvůli velkému množství soli pálit.

Vonná lázeň

Máte pocit mastné kůže, která ztratila svou přírodní vůni? Nezoufejte a do teplé napuštěné vody nasypte deset kousků badyánu. Nechejte čtvrt hodiny působit a až poté se do vody naložte. Nepoužívejte při této koupeli žádná mýdla ani jiné přípravky. Vydržte se koupat minimálně půl hodiny.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden