Moje šťastná hvězda

Už dvakrát přišel o rodinu

Zatímco v Ulici se JIŘÍMU ŠTRÉBLOVI (63) rozvody vyhýbají, v soukromí nikoli. Po rozvodu s manželkou KATEŘINOU (44) přišel o děti, a když si myslel, že našel tu pravou, odehnala ho od sebe.


Lidé, kteří znají Jiřího Štrébla (63) osobně, jen nevěřícně kroutí hlavou nad tím, proč je charismatický herec stále sám. Smůla v milostném životě se mu lepí na paty snad odjakživa.


V mládí musel třeba zrušit svatbu s Vandou Hybnerovou (53), která mu nyní paradoxně hraje manželku v Ulici, pouhý den před obřadem. Bohužel ani druhý pokus o manželství nedopadl dobře, ačkoli se zdálo, že mu ve vztahu s animátorkou Kateřinou (44) nic nechybí.


Štrébl nejspíš doufal, že mu nově nalezené štěstí po boku novinářky Renaty Kalenské (48) vydrží už navždy. Ani tentokrát ho šťastný konec ale nečekal. 


Dělily je tisíce kilometrů


Po rozchodu s Vandou Hybnerovou našel seriálový matador útěchu u sympatické Kateřiny, s níž měl dceru Ester (20) a syna Eduarda (22). Na dobu, kdy byly děti ještě malé, vzpomíná herec velmi rád, protože s nimi zůstal doma místo manželky a pečoval o ně.


Vanda Hybnerová mu nyní hraje manželku v Ulici.

Na rozdíl od jiných tatínků s dětmi trávil spoustu času a opravdu si je užíval. O to horší pro něho muselo být, když mu manželství rozpadlo – jeho bývalá žena si totiž po rozvodu našla nového partnera a spolu s dětmi se odstěhovala až do dalekého Izraele.

Štrébla prý odloučení od dětí srazilo na kolena. Vídají se málo. Děti za tatínkem létají prý dvakrát do roka. Není divu, že herec zatoužil po novém vztahu a rodině. Samota ho ničila. 

Vztah zasáhla nemoc 

Energická novinářka Renata Kalenská vlila prý Štréblovi zase krev do žil a spolu s jejími dětmi Mikulášem (11)Viktorkou (6) mu vrátila úsměv do tváře. Herec prý miloval děti jako své vlastní, bohužel ani tentokrát mu štěstí nepřálo.

Dřív než se rodina mohla pořádně sžít, tak Kalenská onemocněla a ještě před pandemií jí museli lékaři transplantovat ledvinu a slinivku. Kalenská patřila do nejohroženější skupiny lidí a strach o život jí přiměl vyhodit ze svého života partnera, který by jí údajně mohl domů zavléct virus.

Ačkoli byl Štrébl své bývalé partnerce vždycky oporou, nepodařilo se mu zatím obměkčit její srdce. Novinářka údajně o jeho citech pochybuje, má zřejmě obavy, aby s ní herec nebyl jen ze soucitu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden