Už ho nebaví ji stále živit?

Zřejmě už ji konečně prokoukl. Saxofonista Felix Slováček (77) se svou milenkou Lucií Gelemovou (38) randí už více než pět let.

Moc by si přál, aby byla konečnĕ víc samostatná

Od začátku ho však jeho známí varovali před tím, že Lucie s ním nejspíš nemá ty nejčistší úmysly. Od začátku se totiž měla nechat od Felixe plně živit a do toho od svého miláčka dostávala drahé dárky, jezdili na luxusní dovolené a spoustu dalšího.

Sám vydělává málo

Slováček to ze začátku bral na lehkou váhu, peněz měl dost a do toho byl bláznivě zamilovaný. Teď už ale tolik kšeftů nemá a také už si sundal růžové brýle.

Lucie drtivou část jejich vztahu strávila doma a malovala obrazy, do práce se jí asi příliš nechtělo. Sem tam sice nějaký svůj výtvor prodala, ale že by z toho měla majlant, to se říct nedá.

Svoje peníze si škudlí?

Když si přednedávnem konečně našla zaměstnání, Felix byl nejspíš štěstím bez sebe. „Lucka jde konečně do práce, už bylo načase. Jde pracovat na Pražský hrad,“ prozradil nadšeně před časem.

Jeho situaci to ale očividně příliš nezměnilo. Gelemová ho má totiž stále žádat o peníze. Na Pražském hradě si přitom určitě přijde na slušnou výplatu. Tu si ale asi schovává na horší časy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden