Můj kousek štěstí

Už má frajera pod střechou!

U Agáty Hanychové (36) jeden nikdy neví. Jisté je zatím jen to, že bude muset být věrná...

Tak koukej, Prachaři – jako by beze slov sdělovala bývalému manželovi Agáta. Když ty Saru Sandevu (24), tak já – opravdového doktora, a ještě k tomu chirurga, a to už je něco!

Národ žasne, neboť zvěsti o rozchodu po obvyklých třech měsících – protože déle to rebelka s chlapem zpravidla nevydrží – se ukázaly jako mylné. A kdyby jen to! Vyzývavá brunetka si atraktivního Andreje Nikova z pražské střešovické nemocnice nastěhovala do baráku.

Doktor v domě – to se vyplatí! Ještě k tomu okouzlující fešák. „Myslím, že už jsem s hledáním ideálního chlapa skončila a Andreje si nechám,“ nechala se slyšet výstřední dcera Veroniky Žilkové (60).

„Andrej má v Praze malý byt, kde přespává, když je unavený z práce, ale jinak žije s námi v mém domě,“ pyšně dodává s dovětkem, že do dlouho prázdných skříní v ložnici se lékařova garderoba pohodlně vejde.

Přistěhoval se s dcerou Adélkou (4), která bude dělat společnost Mie (4) a Kryšpínovi (10). „Myslím, že nám to dohromady klape a jsme konečně všichni šťastný,“ raduje se exmanželka Jakuba Prachaře (38), s nímž se konečně majetkově vyrovnala – a začíná nový život.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden