Už mu přerůstají přes hlavu!

O svém soukromí se herec Jakub Prachař (36), který je momentálně k vidění v seriálu Vyprávěj, nerad mluví. Nyní ovšem prozradil, jak se mu po rozpadu manželství s Agátou Prachařovou Hanychovou (35) daří starat o malou dceru Miu (2). Respektive se mu to prý moc nedaří.

Ještě nedávno to vypadalo, že bude šťastný po boku modelky Denisy Dvořákové (29), která zastínila jeho stále ještě manželku Agátu. Jenže jeho nový vztah s modelkou neměl dlouhého trvání a on zůstal na ocet. Podle všeho se z rozchodu s Denisou stále nemůže vyrovnat.

Z čeho je vyřízený?

Herec to tak v poslední době neměl jednoduché. Ani táhnoucí rozvod mu moc nepřidal. Není tedy překvapením, že se to odrazilo také na jeho vzhledu. Na sociální síti sdílel příspěvek, z něhož je patrná jeho výrazná proměna.

„Rok se s rokem sešel. V tomto období jsem dokázal umístit i 20 fotografi í na Instagram a podařilo se mi zešedivět,“ okomentoval Prachař svůj vzhled. Navíc se musí postarat o svou dceru Miu, což mu dává pořádně zabrat.

„Musel jsem se to naučit a je to hodně namáhavé. Mia není dítě, které někam postavíte a ona tam zůstane,“ přiznal Prachař, který musel kvůli dcerce změnit celý svůj režim. Vstává prý v šest a odpoledne si jde lehnout, protože je vyřízený.

Starost o dcerku ho sice vyčerpává, ale i tak ho trápí, když s ní nemůže trávit víc času. Zároveň ale připustil, že si k ní dlouho hledal cestu.

Proč chce být najednou sobec?

„U chlapů se vztah k dítěti tvoří postupně. Zpočátku je otec k ničemu. Mimino vás sice nějak vnímá, ale zábavné to je až okolo dvou let,“ myslí si Kuba. Naštěstí tohle období je za ním a Mia je teď pro něj ze všeho nejdůležitější.

A hned po něm i on sám, což herec zdůvodnil tak, že se dlouho zanedbával, ale chce to změnit a načerpat novou energii. „Rozhodl jsem se chovat sobecky – budu se starat pouze o sebe a o svou dceru.“

Zajímavé na tom všem je, že o Agátině synovi Kryšpínovi (9) nemluví. Přitom v minulosti Agáta tvrdila, jak se o chlapce rád stará. Prachař se chce evidentně soustředit jen na svou dceru.

reklama
reklama

Komentáře