Moje sladké tajemství

Už nechce být za potvoru!

Šla na chlapa s nožem, a teď se jí všichni bojí.

Herečka Denisa Nesvačilová (32) by se ráda zbavila negativní nálepky té, která vyjela po partnerovi s nožem. Zdá se, že muži se krásné zrzky bojí, a ona tak kvůli tomu chodí na svatby jen kamarádkám. Přitom by určitě také ráda oblékla bílé šaty.

Temperamentní rusovláska po nevydařeném vztahu se scenáristou Petrem Kolečkem (39) bohužel budí u potenciálních protějšků obavy. Nápadníci mají strach, aby herečku i v jejich případě nepopadl amok. Vždyť Kolečkovi měla přeříznout šlachu na ruce!

Nesvačilové to sluší i na place. Rve si Kolečko vlasy?

Nesvačilová ale tvrdí, že šlo jen a pouze o nehodu. Rozhodně nechtěla scenáristovi úmyslně ublížit. „Já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ní drží nůž. Tak jsem se bohužel pořezal na ruce,“ řekl k celé anabázi Kolečko.

Kamarádky se vdávají jedna za druhou

Nesvačilová alias česká Pretty woman nikdy neměla o obdiv mužů nouzi. Žádný si ji však dosud nedovedl k oltáři. Kolečko sice sliboval, ale dopadlo to prachbídně. Místo zrzky stála po jeho boku před oddávajícím vysoká bruneta, Aneta Vignerová (35).

Místo zrzky si Kolečko dovedl k oltáři brunetu.

Nesvačilová se zatím musí dívat, jak se vdávají její kamarádky. Naposledy byla jako host na svatbě Valerie Rónové, bývalé přítelkyně herce Vojty Kotka (35). „Ať žije láska!“ napsala Nesvačilová na sociální síť.

Není pochyb, že i ona sama o opravdovou lásku stojí a ráda by zakotvila ve stálém vztahu. Nejdřív se ale bude muset zbavit negativní reklamy, o niž se postarala nehoda a rozchod s Kolečkem. Pak bude moct začít znovu a lépe.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden