Už Ondřeje drží a nepustí

Z milenky matkou

Když si cílevědomá mladá žena něco zamane a tvrdě za tím jde, není síly, která by ji zastavila. A zastavit se nenechala ani Kristýna Kociánová (37).

Známe ji ze Slunečné, ale i z Ordinace v růžové zahradě, kde hrála zdravotní sestru Mirku. Tehdy vypadala jinak než dnes, byla baculatá. Postupem času se nadbytečných kil zbavila a změnila se v kočku, do níž se zakoukal ženatý Ondřej Malý (56).

Je konec

Ten měl spíš spořádaně hledět do očí manželce Pavle Tomicové (60), s níž žil v legitimním svazku dlouhých devatenáct let. Teď je po všem. Manželství, zdánlivě pevné jako skála, je rozbité na střepy. Procházelo krizí už loni na podzim.

Před Vánoci dostala Pavla ránu mezi oči – manžel si sbalil kufry a zmizel za Kociánovou, která mu, k dovršení celého příběhu, před pár týdny porodila miminko. O tom, zda je to chlapec či děvče zarytě mlčí, jako ostatně o celém tomto milostném trojúhelníku.

Žila pro rodinu

A tak zatímco novopečená maminka a tatínek Malý září štěstím, opuštěná Pavla prochází peklem. Drasticky zhubla, spekulovalo se o nemoci, skutečným důvodem je ztráta milovaného muže. Vždyť hvězda seriálu Ulice pro rodinu žila. Její manželství působilo dojmem, že jsou s Ondřejem sehraný tým, dobří přátelé.

Narodila se jim Anežka (22), společně vychovávali Adama (29) z Tomicové předchozího vztahu. Když se ukázalo, že herečka muže navždy ztrácí, musela dokonce přerušit natáčení seriálu ZOO, přihlásily se zdravotní problémy.

Kladla si otázku, proč se to muselo stát zrovna jí, pro niž byl rodinný život nad zlato a která o svou „smečku“ s nadšením od rána do večera pečovala. Dnes už je na ni zase sama. Rodinné štěstí po boku Malého si teď užívá jiná. Jak už to bývá, zvítězila mladší kolegyně, hezká jako obrázek.

Hroší kůže

Rozum však zůstává stát nad tím, proč si mladá atraktivní herečka nevybrala někoho věkově přiměřenějšího a pochopitelně bez závazků. Proč lovila v zakázaných vodách se začala ptát i široká veřejnost, která se postavila na stranu Tomicové.

„Vy máte hroší kůži. Tikot biologických hodin přehlušil svědomí? Charakterní role jen hrajete, že?“ vzkázala Kristýně jedna z fanynek. Blondýnce je to ale zřejmě upřímně fuk, má muže a má dítě. Co je jí do ostatních...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden