Už při prvním setkání poznali, že k sobě patří

Sama herečka říká, jsou vlastně jako legendární Homolkovi. Tedy ona je velká a hlasitá žena a její manžel je malý a tichý muž.

Herecký pár Pavla Tomicová (59) a Ondřej Malý (55) si nikdy nepotrpěl na velké formality. Ti dva na svou lásku nepotřebovali papír a vzali se, až když o to stály jejich děti. No a svatební cestu, tak tu prý měli už dávno před svatbou.

Sympatičtí manželé Pavla Tomicová (59) Ondřej Malý (55) působí na první pohled jako poněkud netypický pár. Jak sama herečka říká, jsou vlastně jako legendární Homolkovi, tedy velká a hlasitá žena a malý a tichý muž. A co je na nich ještě pozoruhodnější, ačkoli by se mohlo zdát, že je Pavla ráznější a Ondřej spíše kliďas, spíše opak je pravda.

Cítila se opuštěná a zrazená

Herečka si dnes pochvaluje, že má doba správného a rozhodného chlapa, vedle kterého může být tou mírnější polovičkou. Pavla je zkrátka s Ondřejem šťastná, a tak si dnes už jen stěží vzpomene, že kdysi zažila chvíle, kdy se cítila nemilovaná, opuštěná a zrazená.

Ale vezměme to pěkně popořádku. Když se Tomicová poprvé vdávala, byla jistě velice zamilovaná a o svém budoucím manželovi měla

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře