Už si našla náhradu za nevěrníka!

Bývalá moderátorka televizních novin na Nově Michaela Ochotská (34) má po mediální kauze s tenistou Lukášem Rosolem (33) konečně štěstí. Alespoň to tak vypadá na její sociální síti. Zveřejnila tam totiž fotku, na níž se líbá s neznámým mužem.

To vzbudilo vlnu zájmu. Kdo je asi ten tajemný muž? To se zatím neví. Moderátorka se z nějakého záhadného důvodu však rozhodla, že jeho totožnost zůstane utajena. Obličej svého miláčka překryla jablkem. Před časem se spekulovalo, že se Michaela měla údajně vídat s fotbalistou Sigmy Olomouc Martinem Hálou (27), avšak tyto spekulace nikdy nepotvrdila.

Takže muž z fotky údajně není fotbalista. Na otázku, kdo je jejím novým objevem, nechtěla vůbec odpovědět. Prý by to nechala bez komentáře. Proč to tak tají? Možná si ještě není vztahem jistá a chce tomu nechat nějaký čas.

Nakonec ale bude muset s pravdou ven. Je jen otázkou času, jak dlouho jí bude trvat, než se otevře veřejnosti a fotky miláčka bude vystavovat na sociálních sítích. Možná si její partner nepřeje, aby ukazovala jeho obličej, a proto kolem toho Michaela tolik mlží.

reklama
reklama