Můj čas na kafíčko

Už zase chodí s exmilencem?

Hvězda třídílného seriálu Podezření Klára Melíšková (50) sice už nějakou dobu netvoří pár s režisérem Viktorem Taušem (48), ovšem osud jako by jim nahrával a znovu je spojuje.

Nejenom že se před rokem objevili na filmovém festivalu v Karlových Varech v družném objetí. „Když ji Viktor spatřil, vrhl se k ní, začal ji objímat, líbat a hladit po vlasech,“ objevilo se tehdy v diskusi. Viktor Tauš je teď navíc režisérem filmové verze projektu Amerikánka, epického dramatu o lásce, v němž jednu z hlavních rolí hraje právě Klára Melíšková.

Viktor Tauš (48) ji obsadil do velké role filmu, který režíruje.

Je tedy jasné, že spolu zase tráví spoustu času pracovně, a nelze vyloučit, že to mezi nimi znovu jiskří. Ostatně nahrávala by tomu i skutečnost, že kdykoli se vedle sebe ti dva objeví, je evidentní, že si stále mají co říct a že není jeden druhému lhostejný.

Viktor Tauš je teď sice oficiálně zadaný, ovšem v minulosti právě kvůli Kláře Melíškové opustil svou manželku, herečku Evu Jeníčkovou (57). Melíšková se pro změnu vzdala manželství s hercem Lukášem Hlavicou (55).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden