Můj kousek štěstí

Uzavřela se před světem

Od smrti Karla Gotta (†80) uběhlo už půl roku, zlomená vdova Ivana (44) se ale s jeho odchodem nedokázala stále ještě vyrovnat. Ve snaze uniknout pozornosti novinářů a dopřát sobě a svým dcerám Charlottě (13) Nelle (11) potřebný klid, uzavřela se Gottová před světem a přestala takřka komunikovat. Když už se zdálo, že by mohla z bezpečí svého doma vyjít opět mezi veřejnost, zasáhl zákeřný koronavirus a vdovu znovu uvrhl mezi čtyři stěny. Proslýchá se, že se tím jen otevírají její staré rány a vdova propadá hlouběji do svého zármutku.

Nikdo neví, kde je

Fanoušci vlastně jen předpokládají, že se Gottová s dcerami nachází právě na Bertramce. Nikde po ní není totiž ani vidu ani slechu. Občas se před domem objeví hospodyně nebo Ivanin řidič, samotnou vdovu nebo její dcery však nikdo nespatřil. Z ulice také zmizely všechny svíčky a upomínkové předměty. Na první pohled se zdá, že je vše ve starých kolejích. Zdání však klame. Gottová se ještě nestihla vzpamatovat ze ztráty manžela a už se musí znovu obávat o zdraví svých nejbližších. Podle odborníků ji podobná situace může srazit znovu na kolena, zejména za okolností, kdy se nemůže ani scházet s přáteli a svírá ji strach o rodinu.

Soustředí se na práci 

Jediným útěkem před realitou je nyní pro Ivanu prý příprava dlouho očekávaného vzpomínkového koncertu na Mistra. To jí údajně pomáhá situaci zvládat a nepodlehnout obavám o zdraví maminky Blanky Krejčí (68) a svých dcer. „Věřím, že vás snad budu moci na podzim a v zimě alespoň potěšit třemi, snad i pro vás, krásnými a dojemnými projekty spojenými s mým manželem Karlem,“ uvedla na sociální síti Gottová.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden