Užívá si Kajnarová tajně s mladším kolegou?

Je sice už léta vdaná, pohledný Marek Lambora ji ale údajně naprosto uchvátil. Rozvede se kvůli němu sympatická herečka, která má nyní navíc prožívat s manželem horší časy?

Zdá se, že se ZUZANA KAJNAROVÁ (40) ocitla v zamotaném milostném propletenci. Ačkoli je vdaná za herce ROMANA ŘÍČAŘE (46), proslýchá se, že se zamilovala do mladíčka MARKA LAMBORY (28)!

Herečka Zuzana Kajnarová (40) je bezesporu jednou z našich nejkrásnějších umělkyň. Kromě toho je také velmi úspěšná a sympatická. Kolegové si spolupráci s ní nemohou vynachválit. Už od roku 2010 je vdaná za herce Romana Říčaře (46).

Ovšem proslýchá se, že jejich vztah není zrovna idylický. Kajnarová se měla navíc údajně zamilovat do svého mladšího kolegy Marka Lambory (28), který už zamotal hlavu mnoha kráskám. Ohrozí nakonec její

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden