Uživí těhotnou ženu?

Manželé jsou radostí bez sebe. Z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě Markéty Děrgelové (33) a Patrika Děrgela (31) se totiž stanou dvojnásobní rodiče.

O svátcích Markéta oznámila sladké tajemství

Markéta o svátcích oznámila rodině, že je těhotná. Jejich společnému synovi Vavřincovi (4) tak přibyde mladší bráška nebo sestřička.

Touží po velké rodině

Děrgel se nikdy netajil tím, že by si v budoucnu rád pořídil ještě spoustu dětí. O velké rodině sní už dlouho a teď se mu to očividně začíná plnit. Markéta se zatím cítí skvěle, na miminko se těší, jen jí asi dělají starosti finance.

S manželem oba hrají v Ordinaci, ta má ale na jaře končit. Poslední klapka má padnout někdy v únoru a poté si budou muset herci hledat novou práci, což není v současné době zrovna jednoduché.

Děrgelová také neví, jak jí v dalších měsících bude, a tak možná nebude moct pracovat na sto procent. Do role živitele rodiny bude tedy nejspíš pasován Patrik.

Zvládne se o všechny postarat?

Bude muset zabezpečit nejen syna Vavřince, svou manželku, ale do toho ještě novorozeně. To už je skutečná zodpovědnost a pravděpodobně se bude muset pořádně otáčet, aby vydělal peníze na všechno potřebné.

Snad se uchytí v nějakém dalším nekonečném seriálu, aby měl zajištěn stabilní příjem. Zkusí přemluvit tvůrce Slunečné nebo jiného seriálu, aby ho zaměstnali?

reklama
reklama

Komentáře