V 61 letech se Mel Gibson stal podeváté otcem!

Z problémů po nevydařeném vztahu ho vytáhla mladičká přítelkyně.

Americký herec Mel Gibson (65) žil dlouhá léta se ženou a sedmi dětmi. Rozvedl se kvůli nevěře a doplatil na to. Klid našel až po boku nové lásky.

Narodil se v New Yorku, ale cestu ke slávě nastoupil Mel Gibson (65) v Austrálii, kam se přestěhoval s rodinou ve dvanácti letech. Chodil tam do katolické školy a o herectví nejdřív vůbec nepřemýšlel. Chtěl se stát buď novinářem, nebo kuchařem.

Ve škole ale navštěvoval dramatický kroužek a tam zjistil, že mu jde hraní a baví ho. Rozhodl se proto vystudovat institut dramatického umění. Netušil, že ho tenhle krok nakonec vynese až mezi hollywoodské hvězdy.

Hodně dětí, hodně slávy

Ještě v době, kdy se mu o budoucí slávě ani nesnilo, Mel Gibson se poprvé oženil. Neměl tehdy ještě peníze na samostatné bydlení, takže užíval velký byt s několika dalšími lidmi. Jednoho rána se

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden