V boji se smrtelným nebezpečím byl Zdeněk Pohlreich své ženě velkou oporou!

Napsala pro jistotu manželovi instrukce, co má udělat po její smrti!

Vztahy nejsou jen o štěstí, ale i o vzájemné podpoře. To už z drsné zkušenosti ví Zdeněk Pohlreich (63) i jeho manželka Zdeňka (47). Společně přemohli rakovinu partnerky!

Nejslavnější český šéfkuchař a ostrý televizní kritik Zdeněk Pohlreich byl dlouhá léta ženatý s manželkou Naďou. Měli spolu syna a vypadalo to, že jejich vztah je opravdu napořád. Potom ale přišla Zdeňkova nevěra, která se změnila v nový vztah. Další osudovou ženou, později i oficiální partnerkou, se stala Zdeňka, tehdy ještě Gruberová.

Svatba byla samozřejmostí

Poté, co byl Zdeněk bulvárními novináři přistižen v jedné obci nedaleko Prahy v přítomnosti Zdeňky, šel s pravdou ven. Přiznal, že se bude rozvádět. „Nejsem na sebe pyšný, ale stalo se,“ prohlásil. O svém končícím manželství pak řekl, že ho nevidí jako nějaký nezdar.

„Je strašně těžké, aby spolu lidé tak dlouho vydrželi,“ konstatoval. „Byli jsme spolu dvacet tři let, to je dlouhá doba.“ Rozchod bolel hlavně Zdeňkovu první ženu, zvlášť když musela překousnout, že na společnou dovolenou jel její muž s milenkou a synem.

Nechtěla mu ale klást žádné

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama