V čem se skrývá tajemství jejich šťastného vztahu?

Letos je to pětadvacet let, co si Dana Morávková (49) vzala svého manžela Petra Maláska (56) a jak sama říká, stále jsou šťastní a zamilovaní jako na začátku. Pro ostatní jsou velkým vzorem. A v čem se skrývá jejich úspěch?

Vztah je prý o srdci, lásce, ale i toleranci a porozumění. Důvod, proč to Daně Morávkové a jejímu muži Petru Maláskovi tolik let klape, je prostý. Nikdy se prý nesnažili toho druhého předělat a milovali se takoví jací jsou. Jejich manželství je tak i po téměř čtvrt století pevné, spokojené, šťastné a hlavně plné lásky. Pro mnohé své kolegy i fanoušci jsou velkým vzorem a dokazují, že i v dnešní hektické době, která příliš vztahům nepřeje, je možné zachovat si upřímnou romantickou lásku.

Měla vážně z pekla štěstí

O tom, jak se nadějná herečka a úžasný klavírista a hudebník poprvé setkali, oba rádi dodnes vyprávějí. Příběh, kdy se sice ještě nedali dohromady, ale zahořel v nich plamen vášně, by se bez nad sázky hodil do repertoáru červené knihovny. Krásná Dana Morávková tehdy kráčela po zámeckých schodech a když vystoupala až nahoru, stála tam spousta lidí. Herečka však viděla jen jednoho jediného člověka a tím byl Petr Malásek, který tehdy doprovázel zpěvačku Hanu Hegerovou (89) na klavír. „Když si na to vzpomenu, jako by to bylo včera a ono je to už více než 24 let,“ přiznala se Morávková.

Že je to ten pravý hned nevěděla, to se prý pozná až po letech. Podle herečky je potřeba

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře