V českých filmech vystrkovala Lenka Kořínková bujné poprsí, v Austrálii čistila záchody!

Podruhé si vzala o sedmnáct let mladšího partnera, ten ji ale věčně podváděl!

Herečka Lenka Kořínková (63) měla v životě jen pár krátkých šťastných období. Proslavila se sice už jako mladičká, ale pořádnou kariéru jí to vybudovat nepomohlo. A s přibývajícím věkem přišly velké problémy s alkoholem a s dluhy!  

V mládí se Lenka Kořínková (63) musela vyrovnat s psychickým onemocněním, které postihuje spoustu dospívajících dívek – s bulimií. Poslušně sice jedla vše, co jí doma vnutili, ale potravu nikdy nestrávila.

Chtěla být štíhlou blondýnkou, jenže její postava byla vždycky spíš oplácaná. Co na tom, že se to chlapům líbilo; Lenka sama se svým tělem spokojená nebyla.

Čekala na roli, která nepřišla

Narodila se v Opavě, slávu získala v Praze. Odešla do hlavního města studovat konzervatoř, kterou úspěšně absolvovala. Neměla tak úplně jasno, jestli

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama