V chrámu jsem se ukryla před woodoo

Chtěla odlákat mého manžela od rodiny a neváhala použít černou magii. Ochranu jsem našla ve zdech mocného kostela.

Od první chvíle, kdy jsem uviděla novou kolegyni mého manžela na vánočním večírku, jsem věděla, že je moje rodina v ohrožení.Slyšela jsem, že ženy mají na tohle šestý smysl, ale nikdy jsem to nezažila na vlastní kůži. A najednou tu byla. S lovenka o deset let mladší než  já, bezdětná a bylo mi jasné, že se chce dobře vdát. Můj manžel Marek ji padl do oka, protože měl dobře placené vedoucí místo.Měla jsem zkažený celý večer a doma po návratu se mnou nebyla řeč. Když manžel naléhal, abych se mu svěřila, co mě trápí, řekla jsem mu to. Smál se a přísahal, že něco takového u něho není možné. Řekl to tak sebejistě, že jsem se zastyděla.

Byla to opravdu mrcha

I když byl manžel hodný a čestný člověk, který miloval své děti, mazanou ženskou nepodceňujte nikdy. Najednou jsem slyšela svou největší lásku, jak mi říká, že je mu to líto, ale zamiloval se a odchází.Nohy se pode  mnou podlomily. Se děla jsem na gauči a  bulil a. Přemýšlela jsem, jak to řeknu dětem, rodině, všem… Když jsem se vybrečela, zvedla jsem telefon a omluvila se v práci. Nemohla jsem sedět doma. Chodila jsem po ulicích a najednou jsem uviděla naši sv.Barboru. Zamířila jsem k ní. Jako do náruče maminky. Posadila jsem se uvnitř a ponořila se do sebe. A najednou jsem v tom svém rozpoložení spatřila proud světla, jak se snáší od stropu ke mně. Říkala jsem si, jaký to je zvláštní jev.Zírala jsem do světla a najednou slyšela, jak mi někdo říká: „Neplač, Blanko, běž domů. Řekni dětem, že otec odjel za prací. Do týdne se vrátí.“

Ten hlas mě uklidnil

Nechápu, jak bylo možné, že mě ten hlas uklidnil.Zvedla jsem se a šla domů. Dětem jsem řekla, že tatínek přijede za týden a šla v klidu spát. Stejně klidně jsem přišla druhý den do práce. I tam jsem řekla, že manžel odjel na služeb ní cestu. „Jen jestli se ta služebka nejmenuje Klára !“ Utrousila kolegyně.V našem městě se zkrátka nic neututlá. Kolegyně z kanceláře se kolem mě sesypaly, do dvou minut se seběhly i ty z druhého patra. Mých slz se však nedočkaly. Byla jsem vyrovnaná a pevná jako skála. Takovou sílu jsem v sobě netušila.Jedna z firemních drben hned zjistila, že Klára pěstuje černou magii a je členkou temného spolku. Na mého manžela použila mocné woodoo. Má prý známou, která za dva litry mého manžela uhranutí zbaví. Řekla jsem, že takovou pomoc nepotřebuju, že se manžel do týdne vrátí i bez čarování.

Kde jsem vzala tu víru?

Zavalila jsem se prací, abych zaměstnala myšlenky. Ani na chvíli jsem si nepřipustila, že by se muž nevrátil. Tak nastal pátek večer, pře sně týden od jeho odchodu. Když jsem ulehala do postele, říkala jsem si, že je po všem.Nevrátí se, ale já jse m to nejhorší přečkala. Už se s tím mnohem líp vyrovnám. Když jsem v sobotu dopoledne šla nakoupit, našla jsem v poštovní schránce lístek. Byl od mého muže, že se unáhlil, ví, jak moc mi ublížil a že mu asi nikdy neodpustím.Jen jsem se pousmála, pohlédla k nebi a poděkovala. Manžela jsem samozřejmě za jeho úlet náležitě vytrestala.

Blanka (46), Kutná Hora   .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden