Můj čas na kafíčko

V dětství propadla Drew Barrymore drogám a alkoholu!

Můj čas na kafíčko

Už v patnácti letech sepsala své bouřlivé paměti.

Jako malá se stala Drew Barrymore (46) hvězdou díky filmu E.T. Mimozemšťan. Pořádně to s ní zamávalo a v dalších letech prožila to, co jinak prožívají jen dospělí.

Cestičku ke slávě měla Drew Barrymore (46) umetenou díky tomu, že přišla na svět do slavné hollywoodské rodiny. Jejím kmotrem byl slavný režisér Steven Spielberg (75), kterému vděčí za svoji slávu. Před kamerou se ale jako roztomilé batole ocitla už ve věku jednoho roku; tehdy se jednalo o reklamu.

Okradla se o pohádky

Když bylo Drew šest let, vybral si ji režisér Spielberg do role malé holčičky Gertie, která se spřátelí s opuštěným tvorem z jiné planety. E.T. Mimozemšťan byl opravdovým kasovním trhákem. Scéna, kdy se se

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden