V hluboké životní krizi

Její koutek pro děti neprosperuje a peníze docházejí. Zoufalá herečka Kristýna Leichtová prý plánuje sbírku...

Co se to děje s herečkou ze seriálu Agrometal Kristýnou Leichtovou (37)? Ve svém věku a coby maminka dvou roztomilých dcer by měla být na vrcholu sil.

Teoreticky prožívá nejkrásnější období, ve skutečnosti, jak přiznala, se hroutí. „Ztrácím síly,“ hlásí do světa, a týká se to dle jejích slov nejen profese, ale i osobního života.

Vztah s šéfem činohry Národního divadla moravskoslezského v Ostravě, Vojtěchem Štěpánkem (39), se asi otřásá v základech. Možná proto, že svatba s ním zůstává pro herečku stále nesplněným snem. Z jejích slov mrazí.

Se Štěpánkem má dvě dcery, na svatbu ale čeká stále marně. Nebo už snad přišel rozchod?

„Já chci být šťastná,“ vyznává se. „Ale nedaří se mi to. Sakra, už rok se mi to nedaří,“ naříká a dodává, že padá hlouběji, než si kdy dokázala představit. Brunetka se ocitla v životní krizi.

Popisuje, že se na ni valí tolik úmorných věcí, až si neví rady. Její blízcí ji před stěhováním z Prahy do Ostravy, kde její partner pracuje, důrazně varovali. Herečka se tu zjevně necítí spokojená, nelze vyloučit, že to partnerovi vyčítá.

Protože ve městě prý chyběly prostory pro děti, založila tu dětský Koutek světa, kde nabízí rodičům hlídání. Projektu však docházejí peníze. Náročné podnikání jí připravilo o zbytek energie.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden