V jejím srdci má stále velké místo

Ačkoli je nyní Winona Ryder (49) šťastně zamilovaná, pořád nedokáže zapomenout na první velkou lásku. Johnny Depp (58) byl podle ní tak výjimečný, že ho zkrátka nikdo nemůže nahradit.

Skoro by se mohlo zdát, že si slavná americká herečka Winona Ryder (49) s ničím příliš neláme hlavu. O manželství tvrdí, že ho k životu vůbec nepotřebuje, a o krádeži šatů v hodnotě několika tisíc dolarů, které se měla dopustit v roce 2001, zase říká, že to rozhodně nebyla loupež století.

Přitom se podle dostupných zdrojů patrně nejednalo o její jediný prohřešek. Winona zřejmě kradla už dříve, a i když se u soudu bránila tvrzením, že jí to nakázal režisér jako součást přípravy na film, nebylo jí to nic platné. Na světě byl pořádný skandál, který se s Winonou

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden