V krutém boji s rakovinou ztratil Michal Pešek i zrak!

Když vyhrál v kasinu milión, neměl problém ho hned zase vsadit.

V 80. letech patřil Michal Pešek (†53) k velmi populárním hercům, potom si ale začal raději místo herectví užívat života - jako by předem tušil, že mu osud příliš mnoho let nedopřeje.

O tom, co bude v dospělosti dělat, věděl Michal Pešek (†53) už od dětství. Na základní škole začal chodit do literárně dramatického kroužku a po jejím skončení se přihlásil na konzervatoř.  Měl jistou výhodu proti ostatním spolužákům.

Díky příbuznému za oceánem mohl odjet na stáž do USA. Samozřejmě to vyvolalo spekulace, že už ve Spojených státech zůstane. Michal tam strávil čtvrt roku, takže ho na konzervatoři skoro považovali za emigranta. On se ale vrátil, aby dokončil školu. Jeho plánem bylo se do USA vrátit, nakonec ale zůstal v

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden