Můj čas na kafíčko

V lásce mi nejdřív bránilo špatné osobní číslo!

Vzájemně jsme se přitahovali, ale nepasovali jsme k sobě číselně!

Věřila jsem, že partner se dá najít pomocí numerologie, a vyšlo to!  

Po dvou manželstvích a dvou rozvodech jsem začala zjišťovat, kde se stala chyba. Hledala jsem ji také u sebe. Moje kamarádka Alice, kterou zajímaly různé netradiční způsoby seznamování, mi pak řekla, že jsme se k sobě s partnery nehodili podle numerologie. Naše čísla prý neodpovídala.

Nehodili se ke mně!

Alice mi doporučila, abych si našla partnera podle našeho číselného souladu. Zasvětila mě do numerologie. Pomalu jsem zjišťovala, že na tom opravdu něco je. Zkontrolovala jsem si spoustu lidí, které jsem znala a zjišťovala, jak k sobě číselně ladíme. Začala jsem věřit, že pokud najdu muže s tím správným osobním číslem, přinese mi to štěstí. Uplatňovala jsem tuhle metodu na každého muže, který se objevil v mém zorném poli a stál by za seznámení. Většina z nich se ale podle numerologie ke mně nehodila. Pomalu jsem ztrácela naději i trpělivost. Potom k nám do firmy nastoupil nový kolega. Jmenoval se Jiří. Líbil se mi skoro okamžitě a přitažlivost byla vzájemná. Nechtěla jsem se ho ptát na datum narození přímo a tak jsem se zeptala kolegyně z personálního oddělení. Ta mi se spikleneckým úsměvem požadovanou informaci prozradila.

Řešení přišlo samo

Pocítila jsem zklamání, když jsem zjistila, že ani Jiří ke mně svým osobním číslem „nepasuje“. Párkrát jsme si povídali a bylo mi to líto, protože jsme si bezvadně rozuměli. Navrhl mi dokonce schůzku mimo práci. Smutně jsem odmítla, ale nechtěla jsem zdůvodňovat proč. Další „rande“ mi už Jiří nenavrhl. Bojovala jsem sama se sebou, jestli ta číselná pravidla nemám porušit. Vyřešilo se to nakonec samo. Kolegyně z personálního mi totiž řekla, že se s tím datem Jiřího narození spletla. A to správné datum s tím mým podle numerologie dokonale pasovalo. Na rande jsem tak Jiřího nakonec pozvala já sama. Naštěstí souhlasil. Od té doby jsme spolu a ukazuje se, že numerologie opravdu funguje, protože si bezvadně rozumíme!

Ivana B. (56), Praha

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden