V manželství už není spokojená?

V roce 1990 se jí obrátil život vzhůru nohama. Potkala muže svých snů. Po dvou letech se však rozešli. Llituje, že si s ním nepořídila rodinu a neudržela si ho?

Staré rány se stále nezahojily. Komu DANIELA ŠINKOROVÁ (48) nemůže odpustit? Kvůli bývalé lásce se jí nejspíš rozpadá donedávna ještě spokojený manželský vztah s LADISLAVEM POLÁKEM (55).

Opravdových lásek v životě bohužel příliš nepotkala, o to víc ji asi mrzí, že o tu největší kdysi přišla. Ačkoli je Daniela Šinkorová (48) šťastně vdaná už pátým rokem, pořád ji prý sužují jisté pochyby, jestli něco neudělala špatně.

Její manžel Ladislav Polák (55), osobní tenisový trenér politiků a podnikatel, by pro Danielu udělal všechno na světě, ale teď asi také cítí, že jí nic není dobré. Herečka je hodně upřímná a spontánní, když se jí něco nelíbí, dá

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden