V mládí chodila Eliška Balzerová i se dvěma partnery najednou!

„Prostě jsme si jako studentky urvaly z večírku nějakého hezkého kluka, a hotovo.“

Svá bouřlivá léta si prožila Eliška Balzerová (71) v době, která chvíli přála novým věcem. Dokázala si tehdy život naplno vychutnat a možná právě tehdy načerpala tu pohodu, která z ní dodnes vyzařuje.

Ke svým bouřlivým studentským létům se Eliška Balzerová (71) dodnes hrdě hlásí. Rodačka ze Vsetína se přihlásila na JAMU v Brně a tam si užívala uvolněnou dobu druhé poloviny 60. let. Své milence tehdy střídala celkem rychle a stalo se, že chodila se dvěma kluky najednou.

Ti o sobě nejprve neměli tušení, ale pak se jednoho dne potkali - a stali se z nich kamarádi. S žádným ze svých milenců se ostatně Eliška nerozešla ve zlém, všechny krátkodobé i delší lásky se postupně

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden