V mládí Ondřeje Vetchého smysl pro spravedlnost málem přivedl k atentátu na politika!

Z jeho ženy bulvár udělal milenku a Ondřej vyhrál u soudu statisíce!

Ačkoliv je Ondřej Vetchý (58) u českých diváků velmi populární, on sám ve svém soukromí slávu špatně snáší. Tím podstatným pro něho je, jak ho lidé berou jako herce.

Jeden z našich nejlepších herců Ondřej Vetchý je kromě svého umění na jevišti i před kamerou známý jako velký bojovník za spravedlnost. Má to v krvi. Už jeho dědeček bojoval ve Španělsku proti fašistům. Tatínek byl uvězněn v nacistickém táboře, ale utekl a připojil se k partyzánům na rodném Třebíčsku.

Nikdo se tedy nemůže divit, že touha po lepším světě se stala pro Ondřeje tak důležitou. Málem se přitom dostal do maléru, protože za minulého režimu se nebál dát najevo své názory. Později přiznal, že by byl býval schopný i hodně převratného činu.

„Měl jsem v sedmnácti letech pušku a chtěl jsem něco udělat, hrozně jsem se

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden