Můj čas na kafíčko

V nejtěžším životním období dostávala Linda Rybová hodně ošklivé dopisy!

Můj čas na kafíčko

Se svým manželem nejprve celý rok nepřekročili hranice přátelství.

Za své city, které vyústily v životní lásku, musela kdysi Linda Rybová (46) těžce zaplatit. Netýkalo se to ani její kariéry, ani jejího vztahu, zloba se na ni valila od některých žen.

V dětství Linda Rybová propadla tanci a zdálo se, že se tímto směrem bude později ubírat i její kariéra. Když jí bylo čtrnáct let, zvítězilo herectví. Šla studovat na konzervatoř. Nejprve si ovšem nebyla jistá, zda se rozhodla správně. Umělecké prostředí jí připadalo jako přetvářka.

Herečka Jana Preissová (74), která byla její učitelkou, v ní ale probudila ten pravý zájem. V té době řešila Linda i citlivou soukromou věc: její rodiče se rozváděli. „O rodičích máte vždycky takové dětské představy, že táta s mámou prostě patří navždycky k sobě,“ konstatovala.

„I když jsem se snažila rozumově zvládnout, že rodiče nejsou srostlá siamská dvojčata, moc mi to nešlo!“ Na jejím vztahu

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden