Moje šťastná hvězda

V nemocnici je skoro jako doma

Dlouhá léta bojuje Tereza Brodská (53) s úpornými bolestmi a vleklými zdravotními problémy.


Za všechno může nešťastná náhoda, kdy herečka špatně šlápla. V posilovně spadla ze schodů a zpřetrhala si vazy, jindy zase šlápla do díry mezi pódiem a schodem. Ani v jednom případě se úrazy neobešly bez následků. „Když jsem se z toho jakžtakž dostala, tak se mi udělal chronický zánět achilovky,“ uvedla.


Má pěknou smůlu


Jediné, co je na tom všem pozitivní, je zřejmě fakt, že za tu dobu, kdy se neustále vrací do nemocnice, našla ve svém ošetřujícím lékaři prof.PaedDr. Pavlu Kolářovi, Ph.D., (59) nejen skvělého odborníka, ale zejména přítele a kamaráda. Nedávno, když musela opět vyhledat pomoc lékařskou pomoc, mu vzdala hold na sociální síti.


Poděkovala mu za to, že je v jejím životě nejen jako špičkový specialista, ale také jako její vrba. Vždycky když na něho čeká vedle vrcholových sportovců, cítí se trochu provinile, že ho prý otravuje coby kavárenský povaleč. Zároveň mu má ale také neustále slibovat, že už s nějakým sportem začne.


Otázka je, jestli je to dobrý nápad vzhledem k tomu, že se na herečku takhle lepí smůla. Nejde však jen o ni, ale i o tvůrce projektů, ve kterých se objevuje. Ti by jistě nebyli rádi, kdyby se jim zase zranila a ohrozila tím natáčení.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden