V období nejtěžší závislosti si Eva Holubová vůbec nepamatovala, co den předtím vyváděla!

Poté, co se problémy s pitím začaly vracet, hned kontaktovala specialistku!

Herečka Eva Holubová (61) nebyla prvním ani posledním z umělců, kteří se dostali do pasti alkoholické závislosti. Nešlo ale o rozmar, dohnaly jí k tomu psychické problémy.    

S depresemi se Eva Holubová setkala už ve čtvrtém ročníku základní školy. Tehdy je ale samozřejmě nedokázala ještě definovat a pojmenovat. Rozhodně jí k nim nepřivedlo domácí prostředí.

Ačkoliv Eva byla vystavena věčnému soupeření se stejně starým bratrem-dvojčetem, rodina byla chudá, ale spokojená. Rodiče byli vzdělaní, zajímali se o historii a povídali si o ní, takže si myslela, že takhle to chodí všude.

S dětmi jezdili na výlety, chodili do kina a do divadla. Mráčky na holčičí duši se ale pomalu zatahovaly a později v dospělosti vyvolaly opravdu

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden