V Ordinaci zažívá peklo!

Oblíbená MARTINA RANDOVÁ (49) to nemá v práci vůbec jednoduché. Nejenže řeší problémy se svým milostným životem, její kolegové ji mají prý jako terč častých urážek. Co se najednou mezi nimi stalo?

Spekuluje se o tom, že ji většina jejích kolegyň má závidět to, jak je oblíbená. V seriálu Ordinace v růžové zahradě je herečka Martina Randová (49) už nějaký ten pátek a donedávna se tam cítila jako doma. Zvedlo se jí sebevědomí, změnila vizáž a vůbec je z ní nový člověk.

Úspěch se ale neodpouští. Nyní se z ní stal symbol krásy, který jde příkladem hlavně na sociálních sítích. Jenže zatímco tam se jí daří sklízet jeden úspěch za druhým, na natáčení už to tak růžové ale zřejmě není.

Martina má procházet těžkým obdobím, kdy má údajně soupeřit se svými kolegy. Místo toho, aby si užívali poslední natáčecí dny Ordinace, tak mají mezi sebou rozepře.

Mluví z nich závist?

Přece jen nabídky dostává nejspíš jen kvůli své proměně. I letos by totiž měla provázet diváky v oblíbeném pořadu O 10 let mladší. O práci má tedy zatím postaráno, ostatní herečky ale takové štěstí neměly a nyní jen trnou strachy, co s nimi bude.

Ani Martina ale neskáče radostí do stropu z toho, že pořad, který jí přinesl slávu, bude končit. To ale neznamená, že půjde hlavou proti zdi a na své kolegy bude nepříjemná.

Zášť ale často vyhrává nad zdravým rozumem a herečce tak nejspíš nezbyde nic jiného než všechny jejich nemístné poznámky a urážky hodit za hlavu. Jen škoda, že jí tím kazí poslední dny na place.

Pořád sama s matkou

Ačkoli jí kolegyně závidí práci, její soukromý život ale na chlubení moc není. Skoro to vypadalo, že s koncem Ordinace by mohl nastat nový pomyslný začátek v jejím osobním životě, zatím se však zdá, že všechno zůstane při starém.

Nedávno se spekulovalo, zda herečka s někým randí. To měla být sice pravda, ale nakonec jí to údajně zase nevyšlo. Říká se, že má být opět sama, a stále se stará o svou matku.

Ovšem i k tomu se měly její kolegyně vyjádřit. Nikdo ji nechce, protože je podle nich až moc nafoukaná. My ale věříme, že ten pravý na ni někde ještě určitě čeká.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden